• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JI UŽ PO TISÍCILETÍ
  POVAŽUJÍ ZA VYNIKAJÍCÍ
  LÉČIVOU ROSTLINU.
  EXISTUJE LÉČIVÁ ROSTLINA,
  KTERÁ NEMÁ ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY
  ANI PŘI DLOUHODOBÉM UŽÍVÁNÍ.
  ZLEPŠUJE OBRANYSCHOPNOST
  ORGANISMU A TAKÉ JEHO SCHOPNOST
  SAMOLÉČBY.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" SPOLEČNOST MÁ CELÝ PRŮBĚH
  POD KONTROLOU - OD PĚSTOVÁNÍ AŽ
  PO KONEČNÝ PRODUKT.
 • ganoderma USKUTEČNĚTE
  SNY SE MĚNÍ V REALITU S DXN!
  PEČUJTE O SVÉ ZDRAVÍ! BUĎTE FINANČNĚ NEZÁVISLÝ! MĚJTE VYŠŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ! USKUTEČNĚTE VAŠE SNY!
video PŘIDEJTE SE!
TEĎ!
Smlouva pro člena
Systém provizí
On-line přepojení

Zavoláme Ti!

Pokud máš pocit, že bys raději o tomto obchodě mluvil se mnou nebo s mým spolupracovníkem, zadej
Vaše jméno:

 

Please enter your country code next to your phone number!

Tvoje telefonní číslo:

 

nebo kontakt na Tvůj skype:

 

nebo e-mail adresu:

 

and type the word!

captcha
Get a new text!

 

Co je potřebné vědět o DXN odměňovacím systému

 

 

Stručně o příjmu v MLM

 

Odměňování v systému DXN

 

Úniková cesta pro ty, co mají z neznalosti pramenící neochvějný odpor k MLM 

 

Kdo se zaobíral nebo jen slyšel o odměňování v MLM, ten ví, že se po dosažení určité úrovně v budování sítě dají vydělávat "nekřesťanské" peníze. Proto ( podle mě ) není třeba počítat, kolik vydělám, když mám několik registrovaných zákazníků a ti si objednají pro svoji spotřebu jednu - dvě krabice kávy. Prozradím Ti: je to velmi málo, téměř nic.

 

V systému MLM jsou ze začátku peníze z přímého prodeje. Koupíš za velkoobchodní cenu a prodáš za maloobchodní cenu. Rozdíl je Tvůj. Ale toto nedělej! Ve vlastním zájmu! Pokud nebudeš budovat síť, potom se dostaneš do polohy, jako bys byl distributor; abys měl příjem, musíš prodávat. Jestli uvažuji správně, lidé se registrují do této obchodní činnosti proto, aby měli pasivní příjem, a aby se stali finančně nezávislými. Proto NEPRODÁVEJ výrobky! Musíš prodat možnost stát se stálým zákazníkem. Není těžké vypočítat, při jakém množství koupených výrobků se vyplatí někoho registrovat. Doporučuji: nabídni nákup se slevami i tehdy, pokud někdo nechce budovat síť ( nebo zatím neví, co chce ) a výrobky kupuje jen pro vlastní spotřebu.

 

To ovšem neznamená, že pokud někdo chce koupit jen jednu krabici kávy, že mu ji neprodáš. Tomu to musíš prodat. Jen dávej pozor na to, aby se to nestalo Tvým cílem. V MLM je nejdůležitější kopírování. Pokud budeš křečovitě prodávat, budou to kopírovat i další lidé (nebudeš mít registrované zákazníky). Pokud budeš uvolněný, bez křečí předestřeš možnosti tohoto obchodu ( ne výrobky! ), bude to sympatické, lidem se to bude líbit a i oni to budou chtít takto dělat.

 

Povinnosti, očekávání od DXN odměňovacího systému

 

Pro mě je tento bod nejdůležitější v mém rozhodnutí, protože v systémech MLM, které znám, tento bod chyběl.

 

Musím ovšem podotknout, že i bez tohoto bodu bych se do toho pustil. Výrobek - jako je káva s Ganodermou - je zdravý a je garancí úspěchu pro toho, kdo je ochotný tvrdě pracovat.

 

Ale podívejme se na povinnosti, které některým budovatelům sítě berou chuť, na druhé straně podle úspěšných síťařů bez chuti není obchod úspěšný. Trochu bych s tím polemizoval. Možná, že po určitou dobu dokážeme někoho přinutit, aby dosahoval určitý výsledek, ale dlouhodobě nakonec zůstane jen jeho vnitřní motivace. Vlastní, vnitřní motivaci je velmi těžké (nebo nemožné) trvale vytvořit na základě vnějších podnětů. Jsou profesionálové - odborníci (motivační trenéři), s pomocí kterých se dají dočasně dosáhnout efektní výsledky, ale to je k opravdovému úspěchu málo. K dlouhodobým výsledkům je potřebné Tvoje upřímné přesvědčení, pramenící z víry a vytrvalosti, a ne z povinnosti dosáhnout výkon.

 

V odměňovacím systému DXN nerozlišujeme mezi stálými zákazníky a mezi těmi, kteří si chtějí budovat síť. To znamená, že i ten, kdo je stálým zákazníkem, může také budovat síť.
Ke statutu stálého zákazníka je potřebné, aby zaregistrovaný člen koupil 1 výrobek v průběhu 1 roku.

 

Pokud chceš mít měsíčně odměnu za svoje vlastní nákupy, musíš v daném měsíci koupit výrobky v hodnotě 100 bodů. Každý výrobek má svoji bodovou hodnotu. Najdeš ji v menu "Ke stažení", je vyznačená na objednávce. Chci zdůraznit, že za hodnotu 100 bodů zaplatíš přibližně 1 500 až 2 000 Kč. Nákup v této hodnotě je povinný tehdy, pokud chceš mít příjem ze svého měsíčního nákupu. Pokud to nesplníš, nic se nestane, jen v tom měsíci nebudeš mít oprávnění na bonus.


Pokud chceš dostat bonus i z nákupů v síti, potom musí být v síti dohromady nákupy za 200 bodů.

 

Výše uvedené očekávané nákupy jsou tak minimální, že u toho, kdo splní jen tyto výsledky, jsou i jeho předpokládané příjmy zanedbatelné.

 

Body za nákupy v daném měsíci se sčítají - to znamená, že pokud máš v daném měsíci 100 bodů vlastních, síť dosáhla nákupy v hodnotě 800 bodů, pak následující měsíc začínáš z úrovně 900 bodů.

 

Hodnota bodů (4 500) je důležitá na dosažení pozice Star Agent ( ředitel ), která se dá dosáhnout za pět měsíců s měsíční produkcí 900 bodů.

 

V tomto odměňovacím systému sa nesetkáváme s předběhnutím, oddělením, měsíčním vynulováním, povinným nákupem apod..

 

Bonusy v DXN MLM systému

 

DXN MLM se skládá z několika síťových bonusů

 

Skupinový měsíční bonus (měsíční 100 PPV a 300 PGPV) 6% - 21%
Ředitelský skupinový bonus 25% - 37%
Rozvojový bonus 15%
Odměna z mezinárodní sítě 2%
Bonus pro vedoucího 15%
Prémiové zájezdy se seminářem 2%
Jednorázová hotovostní odměna cca 4 000 Kč
Jednorázová hotovostní cestovní odměna cca 27 000 Kč

 

Ke každému výkonu (dosažené body) se váže výkonnostní odměna. Rozdíl výkonnostních odměn mezi Tebou a Tvými spolupracovníky je Tvoje odměna a závisí od měsíčního prodeje.

 

K dosažené pozici Star Agent (ředitel) a následně Star Diamond (diamantový ředitel) patří také různé bonusy za vedení, které se už nevážou k hloubce sítě, ale závisí od obratu celé skupiny. Podmínkou dosažení pozice diamantový ředitel je umístění ředitelských pozic v různých větvích pod Tebou.

 

Podrobnější popis najdeš v Marketingovém plánu, který je součástí startovacího manuálu.


Optimální budování sítě v obchodě DXN


Nejdůležitější je rychlý start!

 

V MLM je nejdůležitější kopírování. Čím delší čas strávíš v tomto obchodě bez výsledků, tím bude potom těžší podat pravdivý obraz o výjimečnosti tohoto obchodu. Pokud ovšem oslovení lidé budou vidět, jak lehce a rychle se Tvoje síť rozšiřuje, potom se i oni s radostí přidají.

 

Nezapomeň, že jen tehdy nebudeš mít stálé zákazníky a nové spolupracovníky, pokud jim zatajíš tyto informace! Řekni to osobně co největšímu počtu lidí, pošli to známým na webovou adresu a uvidíš, že i oni se stejně jako Ty přidají k tomuto úžasnému systému.

 

Jméno:
E-mail:
Odkaz:
   
and type the word! captcha
Get a new text!

© Copyright DXN Europe 2009.